sobota, 31 marca 2012

Przedstawienie bohaterów
Tori Carmichael (Anika Serdecky)

Dziewczyna nieśmiała i delikatna, jednak potrafi być otwarta i... Zabawna. Często ma własne i odmienne zdanie. Zrównoważona i bardzo NIE POWAŻNA. Do Londynu między innymi przyjechała po to by zacząć żyć od nowa i znaleźć nowych przyjaciół oraz... Pracę.

Niall Horan

Chłopak z zespołu One Direction. Uroczy, wygadany i głodny zawsze i wszędzie. Kręci go Anika, chce ją poznać bliżej, nie wie jednak że żeby do niej dotrzeć, potrzeba czasu.

Zayn Malik
Chłopak z zespołu One Direction. Największe ciacho w zespole i najbardziej modny chłopak. Dla przyjaciół zrobiłby wszystko co w jego mocy, tylko żeby byli szczęśliwi.

Harry StylesNajmłodszy członek zespołu One Direction, ale za to z wielkim głooseeem. Opiekuńczy, słodki i przyjacielski. Chce za wszelką cenę zdobyć przyjaźń Aniki, zupełnie jak reszta zespołu, jednak nie będzie to łatwe, Anika jest zbyt nieśmiała.

 Liam Payne


Chłopak z zespołu One Direction. Najpoważniejszy w zespole, chociaż umie się zabawić. Chce zdobyć przyjaźń Aniki, udaje mu się to łatwiej niż chłopakom.

Louis TomlinsonChłopak z One Direction. Najzabawniejszy chłopak jakiego świat widział. Opowiada żart za żartem, jest kochany, potrafi nieźle rozśmieszyć ale też umie być poważny, czasami! Ciągle jest uśmiechnięty i nieco infantylny.


Klemens - były chłopak Aniki. Okropny natręt i jak się później okazuje przestępca. Ucieka on jednak z więzienia za zbrodnię, a mianowicie spalenie domu Aniki, jednak czy z miłości, to nie wiem sama :)

I inni... xx

6 komentarzy:

 1. dopiero zaczynam czytac ale juz to opowiadanie zaczełam lubic

  OdpowiedzUsuń
 2. Uuu.. Widzę Arianę.. To słodkie! Przyjaciele.. Zasztyletuję cie jeśli Anika nie będzie z Niallerem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Little-talks.bloog.pl
  Opowiadania o 1D!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do siebie ^^ http://opowiadaniekiedyniemaciebie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. No supcio bohaterowie ;D napewno będę czytać ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha jaram się kursorem myszki :D A poza moimi głupimi uwagami to zapowiada się świetnie :D

  OdpowiedzUsuń

Daj koma, odwdzięczę się ♥