sobota, 19 maja 2012

Informacja

Posłuchajcie ludzie, mam za mało czytelników i teraz już po raz drugi zastanawiam się czy mam usunąć bloga czy nie. Dajcie mi odpowiedź i uzasadnijcie ją bo ja już nie mam siły pisać i pisać dla zaledwie 5 osób i tracić swój czas. Muszę wiedzieć że komuś na tym zależy i że w ogóle mój czas nie idzie na darmo. Uwielbiam prowadzić tego bloga, bo kocham pisać, rozwijam swój "NIBY TALENT" pisarski, bo chcę w życiu zostać pisarką, ale muszę wiedzieć czy mi się opłaca tak produkować. Kocham takie LOVE STORY I NIE CHCĘ zawieszać bloga, bo lubię pisać takie historie, ale dajcie powód dla którego nie powinnam zawieszać.


Odp. dajcie w komach ;)

Strzałka ^^ Anika ;P

4 komentarze:

 1. A więc, ja uważam, że nie powinnaś, bo mi się tu bardzo podoba. Inaczej Cię chyba zabiję, bo chcę czytać to dalej, i chcę wiedzieć jak potoczą się ich losy dalej. Dużo osób to czyta, zobacz tylko ile masz komentarzy pod postami.

  OdpowiedzUsuń
 2. no właśnie mało mam komów.

  OdpowiedzUsuń
 3. prooosze zostan :D ja bede pod karzdym postem dodawac po 10 kom :D tylko zostaw blooga i doodawaj imaginy <33 love forever :) <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie usuwaj bloga! Pod żadnym pozorem ja tu kilka razy dziennie wchodzę i sprawdzam czy coś dodawać. DZIEWCZYNO TY MASZ WIEEELKI TALENT. Twój blog jest zajebisty i baaardzo dużo osób go czyta. Jak tego bloga zamkniesz, to się potne, albo przyjadę do cb i osobiście Ci to uświadomie! Każdy chce wiedzieć co czeka losy bohaterów, a ty cudownie piszesz! Wgl inne blogi o 1D przy twoim się chowają!

  OdpowiedzUsuń

Daj koma, odwdzięczę się ♥